Społeczne

Wypadek w Gostyczynie. Sześć osób rannych.

2022-08-07 14:42:23 red

Do poważnego wypadku doszło w niedzielę, 7 sierpnia na DW 450 w Gostyczynie w powiecie ostrowskim. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych sześć osób zostało rannych.

fot. fb/Ochotnicza Straż Pożarna Kalisz-Sulisławice
fot. fb/Ochotnicza Straż Pożarna Kalisz-Sulisławice

- Przed godz. 12.00 zostaliśmy powiadomienia zdarzeniu drogowym w miejscowości Gostyczyna gdzie doszło do zderzenia się Peugeota i Skody. Pojazdami podróżowało łącznie sześć osób i wszystkie zostały przetransportowane do szpitala. Na miejscu trwała również akcja reanimacyjne jednej z poszkodowanych osób. Przywrócono jej funkcje życiowe. Osoba ta została LPR-em przetransportowana do szpitala. Ustalamy dokładne szczegóły tego zdarzenia - informuje mł.asp. Ewa Golińska-Jurasz.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować