Wyjątkowe Walentynki z saksofonem, w stylu Voice of Poland - w Hotelu Kristoff***

2019-02-12 07:05:00 reklama@calisia.pl

Hotel Kristoff*** jak co roku zaprasza Państwa do hotelowej restauracji na romantyczną kolację walentynkową. MENU A’LA CARTE, a może PAKIET WALENTYNKOWY? Tym razem Walentynki umilą artyści: Mariusz „Mario" Szaban z Voice of Poland oraz niekwestionowany wirtuoz saksofonu – Pesos Sax Fighter. V. Zapraszamy – bilety rozchodzą się w bardzo szybkim tempie.

Walentynki to wspaniały czas miłości, dlatego warto w wyjątkowy sposób okazać sympatię swojej drugiej połówce. Nie masz pomysłu? Chcesz aby ten dzień zapadł na długo w waszej pamięci? Nic trudnego! Wybierz jeden z dwóch zestawów w Hotelu Kristoff***!

PAKIET WALENTYNKOWY I
Koszt to 200 zł / PARA. Cena obejmuje:
Romantyczną kolację przy blasku świec z muzyką na żywo

  • przystawka
  • danie główne
  • deser
  • butelkę wina ( białego lub czerwonego )

Ponadto zapraszamy na niezapomniany koncert dwóch sympatycznych dżentelmenów, którzy umilą czas podczas kolacji. Wychowywali się na jednym podwórku i razem rozpoczynali swoją przygodę z muzyką.
START godz. 19:00

Przyjaciele z dzieciństwa Mariusz „Mario" Szaban i Pesos Sax Fighter. Mariusz „Mario" Szaban, to polski muzyk, producent i wokalista znany między innymi z uczestnictwa w IX edycji programu telewizyjnego The Voice of Poland. Na swojej muzycznej drodze współpracował z takimi artystami jak Piotr Cugowski, Ewa Bem, Robert Janowski czy Kuba Badach. Jego historia i głos porusza wiele ludzkich serc. Pesos Sax Fighter czyli Marcin Stachowiak według opinii wielu artystów i fanów saksofonowych brzmień – to niekwestionowany wirtuoz tego magicznego instrumentu. Artysta nieustannie poszukujący eksperymentujący pomiędzy jazzem, popem i muzyką klubową, chcący uzyskać ciekawe i niepowtarzalne brzmienie, rozsiewając dźwięki saksofonu w wielu krajach Europy i świata.

PAKIET WALENTYNKOWY II
Koszt to 400 zł / PARA. Cena obejmuje:
nocleg w pokoju superior oraz romantyczną kolację przy blasku świec z muzyką na żywo:

  • przystawka
  • danie główne
  • deser
  • butelkę wina ( białego lub czerwonego )


Kolację można zamówić JUŻ DZIŚ. Zapraszamy do rezerwacji stolików
tel: 62 760 84 00
mail: rezerwacja@kristoff.pl
fb: www.facebook.com/HotelKristoff/
www: kristoff.pl/
Hotel Kristoff***
Łaszków 8A, Blizanów koło Kalisza

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ