To jest szkic

Treść jest niepubliczna - widoczna jest tylko pod tym adresem URL

Z dowozem, na wynos, lokalnie

Wyjątkowe święta z wielkanocnym cateringiem od Calisia One

2021-03-26 10:28:36 FB Antczak

Święta Wielkiej Nocy są silnie związane z tradycyjnymi potrawami. Ich przygotowanie wymaga jednak sporej wiedzy, a także czasu i pracy. Dlatego kucharze restauracji zlokalizowanych w kompleksie Calisia One przygotowali wyjątkowe menu, dzięki któremu w naszych domach będą mogły zagościć ulubione dania.

fot. FB Antczak
fot. FB Antczak
Tradycyjny żur, faszerowane jajka, pasztet, piaskowa babka i mazurek to smaki nieodłącznie powiązane ze świętami Wielkiej Nocy. Nie oznacza to jednak, że gotowanie wszystkiego samemu to konieczność. Oferty cateringowe stają się coraz popularniejszym sposobem na ułatwienie sobie przedświątecznych przygotowań. Są one kierowane do wszystkich, którzy świąteczny czas wolą spędzić z rodziną, a nie w kuchni.
Wspólna praca doświadczonych kaliskich szefów kuchni przyniosła, jak co roku, wspaniałe efekty. Przygotowaliśmy pyszne i kompletne menu wielkanocne. Cieszymy się, że w tym roku możemy gotować dla Gości przynajmniej w taki sposób. Choć nie będziemy mogli zobaczyć na żywo ich reakcji po spróbowaniu przygotowanych potraw, mamy nadzieję, że przyczynimy się do uświetnienia świątecznych stołów w wielu domach – mówi koordynujący prace kucharz, Przemysław Smolarek.
 
 
Wyjątkowy catering wielkanocny to efekt kooperacji czterech zlokalizowanych w kompleksie Calisia One lokali: Roma, Chleb i Wino, Kampai Sushi oraz Mondo Pazzo. Oprócz dań, wyselekcjonowanych na potrzeby wielkanocnego śniadania i obiadu, w ofercie znajdują się także pyszne domowe ciasta, pasztet z kaczki, wędzone ryby, wędliny od lokalnego producenta, a nawet domowy chleb na zakwasie w dwóch wersjach.
Doświadczeni kucharze zadbali, aby zadowolić gusta kulinarne wielu, jednak z chęcią uwzględnią też osobiste preferencje. Catering można zamówić telefonicznie, natomiast odbiór jest z opcją dostawy lub z odbiorem własnym. Dowóz realizowany będzie na terenie całego Kalisza, a także do 10 kilometrów poza miastem.
 
Wielkanocne menu znajduje się na:
www.winebarkalisz.pl
 
Zamówienia można składać pod numerem telefonu:
627 764 374, 570 190 170
 
 

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ