Społeczne

Wygrał licytację wspierającą WOŚP i dołączy do prezydenckiej drużyny

2021-03-31 15:00:00 red za UM Kalisz/Anna Błaszczyk

Szymon Sobczak dołączy do prezydenckiej drużyny podczas zawodów Formoza Challenge 2021. W środę odebrał voucher na udział w zawodach, wystawiony na licytację WOŚP przez Prezydenta Miasta Kalisza.

fot. Magdalena Bartnik - Urząd Miasta Kalisza
fot. Magdalena Bartnik - Urząd Miasta Kalisza

Formoza Challenge 2021 to bieg z kilkudziesięcioma przeszkodami opracowanymi z wykorzystaniem sprzętu i wiedzy jednostek wojskowych. Więcej o wydarzeniu - TUTAJ.

Zwycięzca licytacji wystartuje w zawodach w drużynie razem z prezydentem Krystianem Kinastowskim oraz wiceprezydentami Mateuszem Podsadnym i Grzegorzem Kulawinkiem.

Start w prezydenckiej drużynie został wylicytowany za 366 złotych – pieniądze wsparły Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ