Kultura

Wydawnictwo MARTEL pomaga zniszczonej bibliotece i dołącza do akcji #BookChallengeKalisz

2019-09-09 15:25:23 Martel

Kilka tygodni temu, wskutek eksplozji bankomatu, mocno ucierpiał oddział Miejskiej Biblioteki Publicznej położony przy ul. Wyszyńskiego. W wyniku wybuchu niemal doszczętnie zniszczony został księgozbiór dziecięcy. Filia nr 16 była jedynym miejscem, gdzie mieszkańcy dużego osiedla mogli wypożyczać książki. Wszystkim więc bardzo zależy, by oddział jak najszybciej „stanął na nogi”.

pomagaj z nami
pomagaj z nami

Kaliskie Wydawnictwo MARTEL, jako firma zaangażowana społecznie i wrażliwa na problemy lokalne, nie mogło pozostać obojętne na tę sytuację. Przeznaczono książki na wsparcie biblioteki, ale również zaproponowano, żeby kaliszanie włączyli się do akcji odbudowania zbiorów.

Od jutra, każda osoba, która zechce wspomóc bibliotekę darowizną książkową, będzie mogła kupić dowolną pozycję Wydawnictwa MARTEL z 40% rabatem i dołączyć do akcji #BookChallengeKalisz. Wystarczy dokonać zakupu na stronie Wydawnictwa, posługując się kodem rabatowym FILIA NR 16, a rabat 40% naliczy się automatycznie. W ten sposób zbiory biblioteczne dla najmłodszych mogą się bardzo szybko odbudować, a każdy z nas będzie mieć poczucie spełnienia swojego lokalnego obowiązku - wspierania kultury na każdym możliwym poziomie.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ