Społeczne

Wybili okna w budynku na jednej z posesji w Kaliszu. Szuka ich policja

2020-06-29 14:30:00 red. za KMP Kalisz

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło w maju br. Policjanci zabezpieczyli nagranie monitoringu, który zarejestrował sylwetki dwóch mężczyzn, którzy mają związek ze sprawą. Prosimy o pomoc w ustaleniu danych, tych osób.

zdjęcia z monitoringu
zdjęcia z monitoringu

Do zdarzenia doszło wieczorem 22 maja br. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że dwóch mężczyzn, fragmentami wcześniej zniszczonego płotu klinkierowego, uszkodziło 3 szyby w oknach budynku znajdującym się na jednej z posesji w Kaliszu.

W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli m.in. zapis nagrania z monitoringu, na którym zostały zarejestrowane sylwetki mężczyzn. Wszystkich którzy posiadają informacje na temat osób, których zdjęcia publikujemy proszone są o kontakt z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu prowadzącym postępowanie pod numerami telefonów: 62 76 55 376, 62 76 55 360 lub 62 76 55 900.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ