Konkursy

Wybierz najpiękniejsze zdjęcia choinek naszych czytelników w "Świątecznym Konkursie Fotograficznym"!

2020-12-27 09:37:24 redakcja@calisia.pl

[AKTUALIZACJA 6 STYCZNIA GODZ. 15.00]

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZYŁO SIĘ!

----

Pasjonaci fotografii przesyłali do naszej redakcji zdjęcia swoich choinek. Teraz nadszedł czas abyście wybrali najlepsze fotografie!

zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Głosowanie polega na kliknięciu znaczka „like” (polubienie) przy danym zdjęciu umieszczonym w galerii konkursowej na portalu calisia.pl. Każdy użytkownik może głosować tylko raz dziennie na wybrane zdjęcia (można głosować na więcej niż jedno zdjęcie). Zwycięzcą konkursu będzie autor zdjęcia, które uzyska najwięcej polubień (nie liczone są „dislike”, czyli niepolubienia).

Chcesz aby Twoi znajomi na facebooku głosowali na konkretne zdjęcie? Nic prostszego. Możesz udostępnić je na swojej „ścianie” klikając „share” przy wybranym zdjęciu. Oczywiście liczą się tylko polubienia na portalu Calisia.pl.


Kiedy zakończy się głosowanie?

Głosowanie zakończy się 6 stycznia o godz. 15.00.

Kiedy znane będą wyniki?

Wyniki zostaną podane 7 stycznia w oddzielnym artykule. Autorzy zwycięskich zdjęć zostaną poinformowani mailowo o zajętym miejscu oraz sposobie odbioru nagrody.

Jakie są nagrody w konkursie?

Kwintesencją udziału w każdym konkursie są nagrody! W tej edycji konkursu fotograficznego nagrodami są:

1. MIEJSCE: Samochód elektryczny od Auto Centrum Lis Hyundai Kona na weekend (cały naładowany), wraz z zestawem gadżetów

2. MIEJSCE: Pobyt w Pałacu Tłokinia wraz z romantyczną kolacją dla dwóch osób o wartości blisko 500 złotych

3. MIEJSCE: Pakiet suplementów i chipsów liofilizowanych o wartości 500 zł od firmy ELENA

4. MIEJSCE: Voucher o wartości 300 złotych na zabiegi lub kosmetyki w Yasumi Instytut Zdrowia i Urody 

5. MIEJSCE: Bon na materiały wykończeniowe w wysokości 300 zł od Hurtowni Materiałów Budowlanych Jolania

 

6. MIEJSCE: Karta podarunkowa o wartości 200 złotych do Leroy Merlin

 

 

7. MIEJSCE: Bon o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie Twój Market - w Kaliszu przy ul. Granicznej 80-82 

 

 

8. MIEJSCE: Koszyk zakupowy o wartości 150 złotych na wybrane przez siebie zakupy z dostawą do domu w Kaliexpress.pl - najszybszy, spożywczy sklep internetowy 

9. MIEJSCE: Voucher o wartości 100 złotych na jakiekolwiek zajęcia taneczne w Sieraszewski Dance Studio

10. MIEJSCE Album o Kaliszu, dzbanek do najlepszej wody z Kaliskich Wodociągów i kalendarz na 2021 rok

11. MIEJSCE Album o Kaliszu, dzbanek do najlepszej wody z Kaliskich Wodociągów i kalendarz na 2021 rok

12. MIEJSCE Album o Kaliszu, dzbanek do najlepszej wody z Kaliskich Wodociągów i kalendarz na 2021 rok

ufundowane przez Wodociągi Kaliskie (łączna wartość nagród około 300 zł)

13. MIEJSCE FB Antczak sponsoruje album o rzeźbie Michała Bartkiewicza - światowej sławy artysty, którego prace są znane w USA, Brazylii czy Kanadzie; ponadto płytę z kolędami jazzowymi, kalendarz, pendrive, długopis oraz smycz 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ