Biznes

Wybierz LUX MED w Calisia One i zadbaj o zdrowie swoje i całej rodziny!

2020-06-16 15:01:59 reklama@calisia.pl

Czy zastanawiałeś się kiedyś co jest dla Ciebie najważniejsze? Samochód, wakacje, pełna lodówka? To zapewne ważne, ale chyba każdy się zgodzi, że najważniejsze jest zdrowie. Gdy się je straci, nie można go „odkupić”. Dlatego warto zadbać! Skorzystaj z oferty LUX MED w Kaliszu już dziś!

zdjęcie ilustracyjne/fot. shutterstock
zdjęcie ilustracyjne/fot. shutterstock

Zdrowie to podstawa naszego funkcjonowania. Gdy czujemy się zdrowi jesteśmy szczęśliwi, pełni energii i wigoru. A o zdrowie mogą zadbać tylko najlepsi i sprawdzeni specjaliści zajmujący się różnymi "częściami składowymi" naszego organizmu. Jesteśmy świadomi, że medycyna "państwowa" kojarzy się głównie z długim czekaniem, odległymi terminami i innymi niedogodnościami.

Kto zajmie się najlepiej zdrowiem Twoim i Twojej rodziny? Jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź – LUX MED w Calisia One!

LUXMED to sieć prywatnych ośrodków zdrowia, od niedawna działająca w Kaliszu, która wychodzi naprzeciw swoim pacjentom i przygotowała trzy przystępne pakiety :

- Indywidualny

- Partnerski

- Rodzinny

To właśnie dzięki tym pakietom będziesz w stanie zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych!

W LUX MED pacjenci mogą korzystać z szerokiego zakresu usług – badań diagnostycznych i laboratoryjnych, a także konsultacji lekarza internisty, ginekologa, pediatry, pulmonologa, laryngologa, ortopedy, kardiologa, lekarza medycyny pracy, okulisty oraz optometrysty. W centrum medycznym znajduje się dziesięć gabinetów lekarskich a także punkt szczepień, gabinet zabiegowy oraz gabinet EKG i USG.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 000 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 230 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 15 000 osób, około 6800 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Jak można wykupić pakiet?

Wystarczy zadzwonić teraz na numer 22 460 00 86 - wyjaśnimy wszelkie szczegóły. Pakiety są dostępne praktycznie od ręki - prywatna opieka medyczna w Luxmed mieszczącym się w Calisia One  może być na Twoje usługi. 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ