Wpadli za narkotyki

2012-12-03 09:38:00 HB

Kaliscy policjanci w miniony weekend zatrzymali dwie osoby, które popełniły przestępstwa narkotykowe. Zatrzymani odpowiedzą za posiadanie narkotyków oraz za kierowanie samochodem pod wpływem środka odurzającego.

KMP Kalisz
KMP Kalisz
W piątek około godz. 20.30 funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej samochód renault. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca jest trzeźwy, jednak zachowanie 23-letniego mieszkańca Kalisza nadal budziło pewne wątpliwości mundurowych. Badanie narkotesterem wykazało, że jest on pod wpływem amfetaminy. 23-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Odpowie od za jazdę pod wpływem środka odurzającego. Grozi mu do 2 lat więzienia.
W niedzielę natomiast, ok. godz. 17.00 policjanci podczas patrolowania Parku Miejskiego zauważyli mężczyznę, która na widok mundurowych wyraźnie się zdenerwował. Policjanci wylegitymowali 20-latka i poddali go kontroli osobistej, podczas której znaleźli przy nim marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Przedstawiono mu zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować