Społeczne

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska ostrzega przed oszustami!

2025-11-07 15:05:48 WFOŚiGW w Poznaniu

Udostępniamy komunikat Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu (WFOŚiGW) dotyczący oszustw na „Czyste Powietrze”.

WFOŚiGW w Poznaniu
WFOŚiGW w Poznaniu

W związku z docierającymi do nas informacjami, że pojawiają się na terenie gmin różne firmy, które proponują mieszkańcom dofinansowania i wykonanie audytów energetycznych, a przy tym powołują się na współpracę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu ostrzegamy przed nierzetelnymi firmami świadczącymi usługi w zakresie pośrednictwa i doradztwa w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Jednocześnie informujemy, że WFOŚiGW w Poznaniu NIE WSPÓŁPRACUJE z żadnymi firmami i NIE REKOMENDUJE żadnych firm!

Zalecamy szczególną ostrożność w kontaktach z firmami proponującymi doradztwo i pomoc w zakresie Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”!

Pracownicy WFOŚiGW w Poznaniu nie odwiedzają mieszkańców naszego województwa i nie składają niezapowiedzianych wizyt w domach obecnych i potencjalnych Beneficjentów Programu „Czyste Powietrze”.

Ponadto, ewentualne kontrole przedsięwzięć realizowanych w ramach Programu „Czyste Powietrze” dokonywane przez pracowników WFOŚiGW w Poznaniu, poprzedzone są kontaktem telefonicznym lub mailowym i umówieniem dogodnego dla Beneficjenta terminu kontroli.

W przypadku pytań bądź wątpliwości dotyczących Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, jak i pozostałej oferty WFOŚiGW w Poznaniu, prosimy o kontakt na numery telefonu wskazane w zakładce /kontakt/ na stronie  https://www.wfosgw.poznan.pl/

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować