Wasze artykuły

Wodniackie półkolonie na Prośnie

2021-06-20 11:16:30 Piotr Lewandowski

Jeśli chcesz swojemu dziecku przybliżyć sporty wodne, zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą, to taka forma spędzenia tygodnia, a w zasadzie 5-ciu dni wakacji jest idealna. No chyba, że 5 dni to za mało i chcesz zapisać dziecko na kilka turnusów.

Harcerski Klub Żeglarski ODKRYWCA i Hufiec ZHP Kalisz organizują już po raz kolejny bardzo atrakcyjne półkolonie dla dzieci w wieku 7-14 lat. 

W programie półkolonii pływanie najróżniejszymi łodziami, od wiosłowych, rowerków wodnych, motorówek do SUP-ów, czy bieganie po Prośnie w kulach wodnych. Wszystko to w miłej atmosferze z wykorzystaniem harcerskiej kadry.

Organizatorzy zaplanowali trzy turnusy:

  • od 5 do 10 lipca,
  • od 12 do 17 lipca, 
  • od 19 do 24 lipca

Koszt uczestnictwa w jednym turnusie 500 zł, w tym wyżywienie. Miejsce - Przystań Kalisz, Wał Piastowski 3

Zgłoszenia: Robert Papuziński - tel. 539993275 lub e-mail: robertpapuzinski@gmail.com

Miło znów będzie z okna biura patrzeć na gwar zadowolonych dzieciaków na przystani. Obserwowałem w zeszłym roku, szczerze polecam, drugich takich półkolonii w Kaliszu nie ma.

Piotr Lewandowski

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ