Wasze artykuły

Wodniackie półkolonie na Prośnie

2021-06-20 11:16:30 Piotr Lewandowski

Jeśli chcesz swojemu dziecku przybliżyć sporty wodne, zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą, to taka forma spędzenia tygodnia, a w zasadzie 5-ciu dni wakacji jest idealna. No chyba, że 5 dni to za mało i chcesz zapisać dziecko na kilka turnusów.

Harcerski Klub Żeglarski ODKRYWCA i Hufiec ZHP Kalisz organizują już po raz kolejny bardzo atrakcyjne półkolonie dla dzieci w wieku 7-14 lat. 

W programie półkolonii pływanie najróżniejszymi łodziami, od wiosłowych, rowerków wodnych, motorówek do SUP-ów, czy bieganie po Prośnie w kulach wodnych. Wszystko to w miłej atmosferze z wykorzystaniem harcerskiej kadry.

Organizatorzy zaplanowali trzy turnusy:

  • od 5 do 10 lipca,
  • od 12 do 17 lipca, 
  • od 19 do 24 lipca

Koszt uczestnictwa w jednym turnusie 500 zł, w tym wyżywienie. Miejsce - Przystań Kalisz, Wał Piastowski 3

Zgłoszenia: Robert Papuziński - tel. 539993275 lub e-mail: robertpapuzinski@gmail.com

Miło znów będzie z okna biura patrzeć na gwar zadowolonych dzieciaków na przystani. Obserwowałem w zeszłym roku, szczerze polecam, drugich takich półkolonii w Kaliszu nie ma.

Piotr Lewandowski

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować