Polityka

Władysław Kosiniak-Kamysz w przyszłym tygodniu odwiedzi Kalisz

2020-06-06 16:00:00 red

Lider PSL oraz kandydat Koalicji Polskiej w wyborach na urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Władysław Kosiniak-Kamysz w najbliższą środę odwiedzi Wielkopolskę południową. Na mapie przejazdu jest również Kalisz. Szczegóły przyjazdu są jeszcze uzgadniane.

zdjęcie ilustracyjne/fot. BK
zdjęcie ilustracyjne/fot. BK

Władysław Kosiniak-Kamysz – lider Ludowców rozpoczyna ponowną kampanię prezydencką. W przyszłym tygodniu odwiedzi nasze miasto – W środę Władysław Kosiniak-Kamysz będzie gościem w południowej Wielkopolsce. Jesteśmy w trakcie uzgodnień szczegółowego kalendarza, jednak sądzę, że około godz. 11.00 będzie w Kaliszu – mówi poseł PSL Andrzej Grzyb.

Środowa wizyta w Wielkopolsce rozpocznie się w Koninie, kolejnymi miastami na trasie kandydata Koalicji Polskiej będą Kalisz, Pleszew, Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn i Ostrzeszów.

Jaki plan na restart kampanii ma kandydat PSL? - Kampania będzie opierała się głównie na wizytach kandydata w poszczególnych województwach – mówi poseł A.Grzyb, który dodaje, że sztab wyborczy szykuje „nowy akcent kampanii”, który mamy poznać podczas wizyty w Kaliszu.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ