Polityka

Władysław Kosiniak-Kamysz przyjedzie do regionu kaliskiego na przełomie marca i kwietnia

2020-03-01 12:00:00 red

Trwa kampania wyborcza kandydatów na urząd Prezydenta RP. Poseł Andrzej Grzyb zapowiedział, że kandydat ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz przyjedzie do regionu kaliskiego na przełomie marca i kwietnia.

zdjęcie ilustracyjne/fot. BK
zdjęcie ilustracyjne/fot. BK

Kandydat ludowców został zarejestrowany jako pierwszy na początku tego tygodnia - Zebraliśmy ponad 18 tysięcy podpisów w Wielkopolsce. W sumie w Państwowej Komisji Wyborczej zostało złożone ponad 300 tysięcy podpisów - mówi poseł PSL Andrzej Grzyb.

Podczas dotychczasowej kampanii wyborczej na prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz odwiedził dwa miasta w Wielkopolsce - Wrześnię oraz Oborniki – Przewidziane są kolejne dwa pobyty w Wielkopolsce – jeden w połowie marca, drugi na przełomie marca i kwietnia. Przy tym drugim pobycie planujemy, żeby subregion kaliski był przez kandydata odwiedzony – mówi poseł PSL.

Jednocześnie z wyborami prezydenckimi w PSL trwały będą wybory wewnętrzne – 25 stycznia rada naczelna podjęła decyzję, że startujemy,mimo kampanii w wyborach prezydenckich, z naszym wewnętrznym okresem sprawozdawczo-wyborczym – mówi A.Grzyb.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ