Sport

WKL na Play and fly Arena 2019

2019-11-21 13:40:20 WKL

Od godziny 9 rano w sobotę 23 –go listopada  w Hali Arena – Kalisz na uczestników czekać będzie min. symulator lotu, stanowisko z goglami VR, pokazy mikrodronów a także pokazy nowoczesnych technologii w procesie nauczania, warsztaty z robotyki i programowania oraz wiele innych atrakcji.

fot. UM Kalisz
fot. UM Kalisz

Wielkopolski Klaster Lotniczy pamiętał również o miłośnikach komputerów, którzy będą mogli odwiedzić wystawę jedynego w Polsce MUZEUM APPLE,  wystawę RETRO KONSOLI  i STARYCH KOMPUTERÓW znaną z Kaliskich Dni Modelarza i Pasjonata.

Stoisko Wielkopolskiego Klastra wzbogaci swoją obecnością Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego, które przygotowało konkursy z nagrodami i dużo zabawy.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ