Sport

Wirus nie odpuszcza – kolejne obostrzenia. KKS zaprasza na mecze online

2020-10-16 17:00:00 Karina Zachara

W związku z zaostrzającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju wprowadzane zostają kolejne obostrzenia dotyczące organizacji imprez sportowych. Od 17 października wszystkie tego typu wydarzenia odbywać się będą bez udziału publiczności. Z tego powodu zarząd Kaliskiego Klubu Sportowego podjął decyzję o bezpłatnym udostępnianiu transmisji domowych meczów ligowych pierwszej i drugiej drużyny.

fot. Karina Zachara
fot. Karina Zachara

Mecze, zarówno te z udziałem pierwszego zespołu występującego w rozgrywkach II ligi, jak i drużyny rezerw w ramach wielkopolskiej PROEKO IV ligi, będzie można zobaczyć na oficjalnym, klubowym kanale KKS TV na YouTube – https://www.youtube.com/kaliskikks.

Najbliższe spotkanie odbędzie się już w niedzielę, 18 października, o godzinie 11:00. Rezerwy KKS-u Kalisz podejmą na stadionie przy Wale Matejki drugą drużynę Warty Poznań. Z kolei 24 października KKS TV pokaże pojedynek 10. kolejki 2. ligi, w którym “trójkolorowi” zmierzą się ze Stalą Rzeszów.

Już teraz klub zachęca do pozostawienia subskrypcji – https://www.youtube.com/kaliskikks.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ