WIOSNA PO POLSKU

2014-04-05 14:09:00 MS

Za oknami zielenieje świat a w sercach naszych uczniów nie przestaje grać muzyka. Kwietniowy koncert w szkole MUSIC STORE wprowadził wszystkich słuchaczy w wiosenne klimaty.

Repertuar obejmował nie tylko największe polskie przeboje

dla starszych i młodszych ale i melodie popularne tj, Country Dance, Giguee i Boogie.
Podczas popisu zaprezentowała się silna grupa debiutantów.
Najmłodsza artystka Magdalena Kubiak( 4lat) chwyciła słuchaczy za serce „Puszkiem Okruszkiem” i pełnym profesjonalizmem na scenie.
Grono debiutantów zasilili również Antoni Leśniewski, Nadia Krajewska i Patryk Kubaś. Udało nam się również zrobić widowni prima aprilisowy żart :D w wykonaniu Laury Skrobańskiej i jej nauczyciela
Maksymiliana Sulżyńskiego.Wystąpiła również nasza l xxxxx tka z konkursu Piosenki Dziecięcej i młodzieżowej w Opatówku zdobywając tam II nagrodę – Gabrysia Michalak z piosenką “Oto jestem”
Każdy koncert jest inny, raz nastrojowy i nostalgiczny innym razem pełen humoru i dobrej zabawy . Cieszy nas widok,kiedy młodzi
ludzie z taką pasją, zaangażowaniem i oddaniem wykonują popisowe
utwory. Ich ciężka praca nagradzana jest brawami i zadowoleniem
widowni.
Nasi uczniowie pomimo pochwał nie osiadają na laurach.Każdego dnia
ćwiczą i kształcą się wszechstronnie, taktując muzykę jak podróż
pełną nieznanych przygód, w trakcie której przewodnikami są ich nauczyciele.
Wszystkim występującym serdecznie dziękujemy za wspaniale przygotowany koncert i czekamy na więcej.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować