Społeczne

Wiosenny remont w domu lub biurze. Co zrobić z meblami i wyposażeniem? Pan Adrian znalazł rozwiązanie!

2022-04-22 11:40:33 reklama@calisia.pl

Kwiecień to czas, gdy ziemia intensywnie budzi się do życia po zimie. Dla ludzi - to czas na robienie porządków i remontów w najbliższym otoczeniu. Dobra pogoda sprzyja porządkowaniu otoczenia, odświeżaniu domów i biur. Są firmy, które odświeżają swoje biura co roku. Niestety, stoliki, biurka, szafy, czy zawadzające drobiazgi - trzeba gdzieś przenieść. 

Adrian Lokalne Ubezpieczenia 24
Adrian Lokalne Ubezpieczenia 24

Pan Adrian od ponad dekady prowadzi własną firmę doradczo - ubezpieczeniową. Codziennie spotyka się z klientami i przyjmuje ich w swoim biurze. Wiosna to zawsze dobry moment na odświeżenie przykurzonego wnętrza - Ze względu na częste spotkania z klientami, musimy dbać o najwyższe standardy, nie tylko we współpracy międzyludzkiej, ale też wizualnej. Po roku ściany w naszych biurach robią się nieprzyjemnie szarawe. Dlatego zawsze w wiosnę robimy "mały remont" - malujemy ściany, odświeżamy podłogę. Jednak ze względu na ciągłość pracy, nie możemy przenosić mebli do innych pomieszczeń, co utrudnia prace remontowe - mówi Pan Adrian. - Dla nas bardzo przydatne okazuje się wynajęcie małego magazynu na krótki okres. Dawniej musieliśmy trochę "kombinować" przy okazji corocznego remontu. Ale od dwóch lat mamy rozwiazanie. 

Z idealnym rozwiązaniem przychodzi Stokado! Okazuje się, że nie musimy przeciskać się między szafami i biurkami malując ściany!

Możesz w prosty sposób powiększyć swoją przestrzeń i wynająć powierzchnie magazynowe w Stokado Self Storage w Kaliszu!

STOKADO jako firma zajmuje się przechowywaniem i magazynowaniem. Jest operatorem magazynów samoobsługowych - „self-storage”. Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage w Kaliszu dostępne są przez 24h/7 dni w tygodniu. Każdy klient, po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W obiekcie przy ul. Wrocławskiej 216 w Kaliszu znajdują się komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1 m2 do 30 m2.

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować