Wiosenne duety nagrodzone gromkimi brawami!!!

2012-03-24 20:04:26 Redakcja Calisia.pl

Czwartkowy koncert zorganizowany przez Szkołę Muzyczną MUSIC STORE w restauracji "Pod orzechami" cieszył się dużym uznaniem publiczności, która podziękowała młodym artystom za chwile wzruszeń długimi brawami.

Część kaliszan już czuje wiosnę. A zwłaszcza ta część, która w czwartek 22 marca odwiedziła restauracje "Pod orzechami". Moc wiosennych dźwięków, wzruszeń i wspomnień przygotowali uczniowie szkoły MUSIC STORE wraz z nauczycielami. Publiczność miała okazję wysłuchać takich utworów jak "Czekasz na te jedną chwilę", "Zuzia lalka nieduża", "California King bed", czy "Somewhere over the rainbow". Nie zawiodły publiczności również zespoły instrumentalne Lizards oraz MS, które niejednemu słuchaczowi zgotowały dużą dawkę dobrej energii, takimi utworami jak "Highway to hell" czy "It's my life". Wszystkie utwory wykonane były wraz z nauczycielami Jackiem Konopczyńskim, Anną Nowak-Kot, Marcinem Mańką, Piotrem Giernalczykiem oraz Piotrem Kaftanowiczem. Ten ostatni wystąpił wraz z córką Weroniką.
Takie wprowadzenie w wiosenny nastrój zagwarantował publiczności dobry humor na cały wieczór jak i na całą wiosnę.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować