Wiosenna odnowa Twojego mieszkania lub domu z Haft - KONKURS

2019-03-06 13:01:00 reklama@calisia.pl

Wszyscy czekamy już na wiosnę, prawda? Przyroda się odradza, a my przymierzamy się do upiększenia naszych domów po zimie. A co decyduje o nastroju i wyglądzie naszego domu? O jego wiosennej świeżości? Przede wszystkim: nowe wnętrze, to nowe firany, zasłony i obrusy.

Jak potwierdzają uznani projektanci wnętrz, zmiana tkanin we wnętrzu mieszkania najbardziej odświeża wygląd i nastrój bez potrzeby malowania, tapetowania i innych skomplikowanych operacji. Nie trzeba wyłączać mieszkania w eksploatacji na całe dni. Zakładamy nowe firanki, zasłonki, na stół wykładamy nowe obrusy i mieszkanie jest gotowe na wiosnę. Oczywiście okna nadal należy umyć…

Jak to zrobić bez rujnowania sobie budżetu?

Warto wybrać się do sklepu firmowego Haft na placu Świętego Józefa. Można tam zdobyć wszystko, co jest potrzebne do nadania naszemu mieszkaniu zupełnie nowego charakteru. Można wybierać spośród kilkuset rodzajów tkanin i firan. Doświadczona obsługa (bardzo miłe Panie) doradzi co wybrać, żeby odświeżenie wyglądu było jak najbardziej dostosowane do Twojego wnętrza.

UWAGA KONKURS W SKLEPIE HAFT

Żeby zachęcić czytelników do wybrania się do sklepu, proponujemy wiosenny konkurs z super atrakcyjnymi nagrodami.

Kiedy przyjdziecie Państwo na zakupy do sklepu HAFT na Pl. Świętego Józefa otrzymacie kupon konkursowy. Wystarczy wpisać tam hasło reklamowe: Zmieniam wygląd mieszkania/domu na wiosnę z Haftem, bo …

Autorzy najlepszych PIĘCIU odpowiedzi wygrają bogate zestawy produktów Haft: każdy zestaw składa się z kilku firan, obrusów, bieżników, (także gipiurowe) oraz poszewek. Zestawy są naprawdę atrakcyjne, a w dodatku zapakowane w efektowne pudełka.

O wynikach konkursu powiadomimy Państwa w dniu 2 kwietnia 2019 na portalu calisia.pl oraz na www.facebook.com/Haft

http://www.haft.com.pl/
http://sklep.haft.com.pl
Zapraszamy do naszych sklepów firmowych:
Ul. Plac Świętego Józefa
Ul. Złota 40

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ