Społeczne

Wiosenna akcja oddawania krwi RCKiK oraz WP-A UAM w Kaliszu

2021-03-13 16:00:00 red

Krew to bezcenny lek którego nie da się sztucznie wyprodukować, a to on często ratuje zdrowie i życie. Dlatego już 19 marca na parterze Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu przy ul. Nowy Świat 28/30 odbędzie się wiosenna akcja oddawania krwi.

źródło: fb/Rada Samorządu Studentów Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM w Kaliszu
źródło: fb/Rada Samorządu Studentów Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM w Kaliszu

- Nie każdy bohater nosi pelerynę, dlatego dołącz do Wiosennej Akcji Oddawania Krwi, organizowanej we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu i zostań Honorowym Dawcą Krwi – zachęca na swoim profilu facebookowym Rada Samorządu Studentów Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM w Kaliszu.

Akcja odbędzie się 19 marca w godzinach od 9.00 do 12.00 na parterze Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (przy ul. Nowy Świat 28/30). - Oddawanie krwi będzie odbywało się po wcześniejszym wypełnieniu odpowiedniego formularza w krwiobusie na parkingu wydziału. Akcja skierowana jest zarówno do studentów, pracowników jak i mieszkańców Kalisza - informuje Rada Samorządu Studentów Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM w Kaliszu.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ