Ulubione

Wiemy czym zajmuje się były prezydent Kalisza. Dostał posadę na poczcie

2019-07-02 10:26:13 BK

Grzegorz Sapiński, prezydent miasta Kalisza w latach 2014-2018, od 1 lipca zajął stanowisko w Poczcie Polskiej. Jest koordynatorem ds. zarządzania sprzedażą. Czym zajmował się wcześniej?

fot. arch. Calisia.pl
fot. arch. Calisia.pl

Jak informuje Grzegorz Sapiński na swoim profilu Linked, od lutego do czerwca 2019 był kierownikiem ds. klientów biznesowych w Global Care. Od 1 lipca br. objął posadę koordynatora ds. zarządzania sprzedażą Poczta Polska S. A.

W latach 2014-2018 Grzegorz Sapiński zajmował fotel włodarza miasta Kalisza. W wyborach samorządowych jesienią 2018 nie odniósł sukcesu.

Wcześniej, Od 2011 do 2014 jako zastępca dyrektora Teatru im W. Bogusławskiego był odpowiedzialny za administracyjną i inwestycyjną sferę tej instytucji.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ