Sport

Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski z Kalisza zmaga się z chorobą! Trwa zbiórka środków i licytacje!

2022-03-14 08:00:00 red. za Zostań Aniołem

Od poniedziałku 14 marca na grupie "Zostań Aniołem - Ani" odbędą się licytacje dla Anny Walczak byłej kaliskiej siatkarki, która walczy z chorobą nowotworową. Trwa również specjalna zbiórka środków na jej leczenie.

Zostań Aniołem
Zostań Aniołem

Anna Walczak jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski i zdobywczynią Pucharu Polski w piłce siatkowej kobiet. Przez wiele lat reprezentowała barwy Kalisza, a po zakończonej karierze sportowej zaszczepiła miłość do siatkówki synowi, który od 10 roku życia z sukcesami trenuje i gra.

Od ponad czterech lat, Ania zmaga się z choroba nowotworowa. Przeszła operację, chemio- i radioterapię. Niestety w lipcu tego roku przebyte badania wykazały nowe siedliska nowotworowe. Koszty proponowanego leczenia i rehabilitacji przekraczają możliwości finansowe Ani. Nie możemy pozostać obojętni, a każdy nawet najmniejszy datek da Ani odrobinę nadziei na powrót do zdrowia i normalnego życia.

Wszyscy, którzy znają Annę wiedzą jak trudno było jej poprosić o Waszą pomoc. Wszystkim darczyńcom z góry bardzo dziękujemy za okazanie empatii, solidarności i wielkiego serca!

22 lutego na stronie Zostań Aniołem ruszyła zbiórka pieniędzy na leczenie Ani. Do tej pory zebrano 20 tys. zł.

Link do zbiórki środków: https://www.zostananiolem.pl/campaigns/zbiorka-dla-ani/

Od 14 marca na grupie facebookowej Zostań Aniołem dla Ani ruszają licytacje. Wszystkie środki zostaną przekazane na leczenie Ani.

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/2180459735438404/

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować