Sport

Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski z Kalisza zmaga się z chorobą! Trwa zbiórka środków i licytacje!

2022-03-14 08:00:00 red. za Zostań Aniołem

Od poniedziałku 14 marca na grupie "Zostań Aniołem - Ani" odbędą się licytacje dla Anny Walczak byłej kaliskiej siatkarki, która walczy z chorobą nowotworową. Trwa również specjalna zbiórka środków na jej leczenie.

Zostań Aniołem
Zostań Aniołem

Anna Walczak jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski i zdobywczynią Pucharu Polski w piłce siatkowej kobiet. Przez wiele lat reprezentowała barwy Kalisza, a po zakończonej karierze sportowej zaszczepiła miłość do siatkówki synowi, który od 10 roku życia z sukcesami trenuje i gra.

Od ponad czterech lat, Ania zmaga się z choroba nowotworowa. Przeszła operację, chemio- i radioterapię. Niestety w lipcu tego roku przebyte badania wykazały nowe siedliska nowotworowe. Koszty proponowanego leczenia i rehabilitacji przekraczają możliwości finansowe Ani. Nie możemy pozostać obojętni, a każdy nawet najmniejszy datek da Ani odrobinę nadziei na powrót do zdrowia i normalnego życia.

Wszyscy, którzy znają Annę wiedzą jak trudno było jej poprosić o Waszą pomoc. Wszystkim darczyńcom z góry bardzo dziękujemy za okazanie empatii, solidarności i wielkiego serca!

22 lutego na stronie Zostań Aniołem ruszyła zbiórka pieniędzy na leczenie Ani. Do tej pory zebrano 20 tys. zł.

Link do zbiórki środków: https://www.zostananiolem.pl/campaigns/zbiorka-dla-ani/

Od 14 marca na grupie facebookowej Zostań Aniołem dla Ani ruszają licytacje. Wszystkie środki zostaną przekazane na leczenie Ani.

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/2180459735438404/

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować