Kultura

Wielkopolskie Ekobajki - bezpłatny egzemplarz dla instytucji w regionie

2021-11-24 19:00:00 Inicjatywa dla Opatówka

Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka" serdecznie zachęca wielkopolskie instytucje (szkoły, przedszkola, ośrodki kultury czy biblioteki) oraz organizacje (fundacje stowarzyszenia, KGW, itp.) do zgłoszenia się po bezpłatny egzemplarz publikacji "Wielkopolskie Ekobajki". Tylko do 28 listopada br. istnieje dodatkowa możliwość bezpłatnej przesyłkę do zgłaszających z całej Wielkopolski.

Inicjatywa dla Opatówka
Inicjatywa dla Opatówka

Publikacja "Wielkopolskie Ekobajki" zawiera pięć bogato ilustrowanych bajek opowiadających o wybranych zagadnieniach i problemach ekologicznych. Autorem bajek jest Łukasz Bernady, z kolei ilustrację przygotowała Małgorzata Flis. Bajki zostały szeroko skonsultowane zarówno z instytucjami zajmującymi się szeroko pojętą ochroną środowiska, jak i z nauczycielami i edukatorami. Materiał ten może ubogacić i ożywić edukację ekologiczną wśród najmłodszych, do czego serdecznie zachęcamy.

Szczegóły na Facebooku: https://www.facebook.com/InicjatywaDlaOpatowka/posts/5076624389032378
Bezpośredni link do ankiety zgłoszeniowej: https://forms.gle/fx5UWbUL7AXzvaB98

Projekt jest dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ