Społeczne

Wielkopolska w obiektywie. LGD Długosz Królewski zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym.

2020-08-01 09:00:00 red

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Długosz Królewski” zaprasza mieszkańców gmin członkowskich Lokalnej Grupy Działania tj. Gminy Brzeziny, Gminy Szczytniki, Gminy Sieroszewice oraz Gminy Błaszki do udziału w konkursie fotograficznym „Moja mała Wielkopolska”. Zdjęcia powinny ukazywać przemiany nieustająco zachodzące w Wielkopolskim pejzażu wiejskim i miejskim, w architekturze, w przestrzeni publicznej.

źródło: powiat.kalisz.pl
źródło: powiat.kalisz.pl

Celem Konkursu jest zwrócenie uwagi na piękno województwa wielkopolskiego, jego walory naturalne oraz historyczny i kulturowy dorobek.

Prace konkursowe, można zgłaszać jako:

a) Zabytkowe obiekty – zdjęcia ukazujące ruchome i nieruchome (np. zamki, pałace, kościoły, klasztory, muzea, skanseny, ratusze itd.), obiekty posiadające wartość historyczną, artystyczną, naukową czy emocjonalną, również pejzaże obejmujące zabytkowe obiekty.

b) Atrakcje przyrodnicze – zdjęcia ukazujące najcenniejsze okazy wielkopolskiego krajobrazu, niepowtarzalne pejzaże.

c) Turystyka aktywna – zdjęcia ukazujące różnorodne formy turystycznej aktywności na szlakach turystyki czy szlakach tematycznych.

d) Ciekawe miejsca w Wielkopolsce – zdjęcia ukazujące ciekawe i warte uwagi wg. Zgłaszającego miejsca w Wielkopolsce.

Konkurs i zarazem zgłaszanie prac konkursowych trwa od 01.08.2020 – 31.08.2020 r.

Szczegóły znajdziesz w regulaminie konkursu TUTAJ oraz na stronie Organizatora http://www.dlugoszkrolewski.org.pl/

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ