Społeczne

Wielki finał Ligi Mistrzów UEFA w Heliosie! Mamy dla Was bilety!

2021-05-28 13:00:00 Kino Helios

W najbliższy weekend nie zabraknie sportowych, piłkarskich emocji! W ramach projektu HELIOS SPORT, Kino Helios transmituje na dużym ekranie mecze Ligi Mistrzów. Zaprasza już w sobotę, 29 maja o godzinie 20:45 (mecz o 21:00) na wielki finał rozgrywek: Manchester City - Chelsea. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie!

Helios
Helios

Przed nami sportowe emocje na najwyższym poziomie i na dużym ekranie! Zapraszamy na transmisję meczu finałowego Ligi Mistrzów: Manchester City - Chelsea.

Niepowtarzalne warunki panujące w sali kinowej sprawią, że oglądanie piłkarskich zmagań stanie się absolutnie niezwykłym doświadczeniem. Liga Mistrzów UEFA to międzynarodowe europejskie klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone tylko dla najlepszych drużyn zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach. Dzięki unikalnemu klimatowi oraz znakomitej jakości dźwięku i obrazu będziecie mogli odnieść wrażenie podziwiania meczu wprost ze stadionowych trybun. Zaproś przyjaciół i kibicujcie swoim ulubionym drużynom, podziwiając piłkarskie gwiazdy na kinowym ekranie w unikalnej jakości!

Szczegóły i bilety na stronie kina: https://www.helios.pl/40,Kalisz/BazaFilmow/Szczegoly/film/20214/Liga-Mistrzow-UEFA%3A-Manchester-City---Chelsea

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!!

Podwójne zaproszenie do Kina Helios na finał Ligi Mistrzów, na 29 maja wygrał Pan Włodzimierz Świtalski.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. 

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ