Kultura

Wielki festyn dla Jagódki Michalak już 2 lipca w Szałe!

2022-06-30 09:57:47 Organizatorzy

Gmina Opatówek i Anioły Jagódki zapraszają 2 lipca, od godziny 14:00 do Szałe, na Wielki festyn dla Jagódki Michalak!

powiat.kalisz.pl
powiat.kalisz.pl

Bigos, grill, ciasto, wata cukrowa, quady, terenówki czy animacje dla dzieci - te i wiele innych atrakcji będzie czekało na mieszkańców już w sobotę, 2 lipca, podczas festynu charytatywnego dla Jagódki. 

Nie zabraknie oczywiście muzycznych atrakcji. Gwiazdami sceny będą Kordian, zespół Cliver oraz Power Dance.

Jagódka Michalak choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Ostatnio dziewczynka kolejny raz trafiła do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Walczy z sepsą, którą wywołała bakteria. Szansą dla dziewczynki jest podanie najdroższego leku świata – terapii genowej, która kosztuje około 10 mln. zł. Do tej pory udało się zebrać 4,7 mln zł. Zbiórkę można wesprzeć na stronie: https://www.siepomaga.pl/jagoda-sma

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować