Kultura

Wielkanocne atrakcje w Heliosie! Już w niedzielę Filmowy Poranek. Konkurs!

2023-03-31 13:00:00 HELIOS

Helios zaprasza najmłodszych kinomanów już w niedzielę, 2 kwietnia na kolejne spotkanie z cyklu Filmowe Poranki! Nie zabraknie wielkanocnych akcentów!

HELIOS
HELIOS

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 7. W niedzielę 2 kwietnia o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek:

  • Norman podpala parkiet
  • Nieudana pierwsza pomoc
  • Chaos w myjni
  • Przyjęcie z fajerwerkami
  • Pizza w parku
  • Nowy pies

Czas trwania pokazów: 57 minut

„Strażak Sam” 
to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.

Od godz. 10:00 zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy w holu kina. W programie przewidziane jest malowanie farbami na folii, tor przeszkód prowadzący na sale kinową, uwieńczoną rozdawaniem dzieciom koszyczków, które posłużą do zbierania jajek na sali kinowej. Dodatkowo na sali kinowej będzie czekała na dzieci niespodzianka.

Szczegóły i bilety na stronie kina: https://www.helios.pl/40,Kalisz/BazaFilmow/Szczegoly/film/27718/FILMOWE-PORANKI%3A-Strazak-Sam--cz--7

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!

2 pojedyncze zaproszenia na Filmowy Poranek w kinie Helios - 2 kwietnia, godzina 10.30 zdobywają: Klaudia Wasielewska, Amelia Maślak.

O wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Regulamin konkursu Helios: TUTAJ

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować