Kultura

Wieczór przy tango argentino

2019-07-16 21:27:07 Arkadiusz Pacholski

Kolejna milonga pod kolumnadą teatru w środę 17 lipca.

fot. AP
fot. AP

Milonga, czyli potańcówka przy tango argentino, odbędzie się między 19 a 22. Tych, którzy dopiero zaczynają, zapraszamy punktualnie o 19 na naukę podstawowych kroków. Instruktor będzie obecny tylko przez pierwszą godzinę. Potem można uczyć się tylko podpatrując innych i prosząc ich o radę. Tańczący składają się na instruktora po 5 złotych od osoby. Nie dotyczy to osób w wieku szkolnym.     

Uczestników dojeżdżających samochodami prosimy o zabranie krzeseł ogrodowych lub poduszek czy koców, które będzie można rozłożyć na schodach. Weźcie je nawet wtedy, jeśli uważacie, że sami nie będziecie ich potrzebować – na pewno znajdą się chętni, żeby usiąść na nich i odpocząć.

Pamiętajcie, że piękno tańca towarzyskiego bierze się nie tylko z samych tanecznych figur, ale i ze stosownego stroju tancerzy. Nie wymagamy garniturów i krawatów, ale oczekujemy pewnej podstawowej elegancji. Panów zdecydowanie prosimy zatem o długie spodnie, buty wyczyszczonych na wysoki połysk i koszulę lub elegancki tiszert. Panie namawiamy do założenia sukni lub spódnic. Niezależnie od tego, jak będziemy sobie radzić na parkiecie, nasz taniec powinien być miłym dla oka widowiskiem.          

Do zobaczenia w środę 17 lipca między 19 a 22 przy teatrze.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ