Kultura

Wieczór andrzejkowy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Liskowie

2021-12-02 09:00:00 Gmina Lisków

29 listopada w sali Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Liskowie odbyły się warsztaty kulinarne. Członkowie UTW przygotowali potrawy przeznaczone na wieczór andrzejkowy.

Gmina Lisków
Gmina Lisków

Na spotkaniu andrzejkowym, które prowadziła Barbara Klimczak Prezes UTW w Liskowie wykład popularno – naukowy na temat.: „Rehabilitacja Seniorów po przebytej chorobie COVID- 19 i nie tylko” wygłosił Dominik Jankowski fizjoterapeuta z Zakładu Rehabilitacji Leczniczej w Liskowie.

Na uroczystości obecna była Dorota Sitko Zastępca Wójta Gminy Lisków, Elżbieta Aleksander Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Liskowie, instruktorzy prowadzący zajęcia dla słuchaczy UTW oraz słuchacze UTW pełniący funkcje Józef Miklas Przewodniczący Rady Gminy Lisków, Tadeusz Maciejewski Przewodniczący Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło w Liskowie. Na spotkaniu Dorota Sitko Zastępca Wójta Gminy Lisków i Barbary Klimczak Prezes UTW w Liskowie wręczyła nowym słuchaczom legitymacje członkowskie.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ