Weź udział w konkursie „Archiwalne memy” i zapisz się w historii

2019-02-12 12:53:00 red AP w Kaliszu

Z okazji 100. rocznicy podpisania dekretu o organizacji archiwów państwowych i opiece nad archiwaliami Archiwum Państwowe w Kaliszu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie pt. „Archiwalne memy”. Wybierz z puli zdjęć trzy i stwórz własną historię!

W konkursie Archiwum Państwowego w Kaliszu mogą wziąć udział zarówno osoby dorosłe jak i młodzież szkolna. Archiwum wybrało i udostępniło na swoim profilu w serwisie Facebook pulę fotografii pochodzących z zasobu. Zadaniem każdego uczestnika jest wybór trzech fotografii i sporządzenie z nich memów.

Memy powinny być pomysłowe i śmieszne. Prace wulgarne i obraźliwe nie będą oceniane. Komisja złożona z pracowników Archiwum Państwowego w Kaliszu wybierze najlepsze memy, a ich autorom wręczy nagrody.

Komplet trzech memów w formacie graficznym jpg należy przesłać na adres mailowy Archiwum Państwowego w Kaliszu: sekretariat@archiwum.kalisz.pl do 1 marca 2019 r. Warunkiem koniecznym jest dołączenie do prac imienia, nazwiska, adresu oraz adresu mailowego autora. W temacie maila należy wpisać „Archiwalne memy”.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w ramach obchodów Marcowego Maratonu Archiwalnego. O terminie wręczenia nagród wszyscy uczestnicy zostaną powiadomieni przez organizatora. Z najlepszych prac Archiwum Państwowe w Kaliszu stworzy wystawę on-line.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ