Kultura

Wernisaż Zofii Romke "Nie porzucaj marzeń"

2022-05-22 10:00:00 Akcelerator Kultury

Zapraszamy na wernisaż pani Zofii Romkę o nie porzucaniu marzeń, który odbędzie się 2 czerwca o godz. 18:30 w Akceleratorze Kultury. 

Akcelerator Kultury
Akcelerator Kultury

Zofia Romke - ur. 11.09.1957 w Kaliszu z wykształcenia - Technik Włókiennik.

- Nie skończyłam szkoły plastycznej ani ASP ale zawsze marzyłam o tym żeby malować, tworzyć. Rodzina, praca pochłaniały wolny czas ale marzenia pozostały. Zamiłowanie do czytania książek, malowania i tworzenia towarzyszyły mi przez całe życie. Swoją przygodę z malarstwem i rękodzielnictwem rozpoczęłam z chwilą przejścia na emeryturę. Wróciły marzenia i czas na to żeby spróbować je zrealizować. 2,5 roku temu zaczęłam tworzyć, malować. Wzoruje się na twórczości profesjonalistów ale moje prace powstają pod wpływem nastroju, emocji, piękna natury. Jest to moja pierwsza wystawa amatorska. Mam nadzieję, że moje prace spodobają się nie tylko mojej rodzinie, znajomym ale również szerszemu gronu - opowiada o sobie Pani Zofia Romke.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować