Konkursy

Weekendowe pokazy filmu „Rodzinka rządzi” w Kinie Helios. Wyniki konkursu!

2021-09-17 15:13:49 Kino Helios

Na ten weekend kino Helios w Kaliszu zaplanowało pokazy filmu „Rodzinka rządzi” z konkursami. Seanse odbędą się 18 i 19 września o godzinie 12:30.

Kino Helios
Kino Helios

„Rodzinka rządzi” to kontynuacja nominowanej do Oscara® przebojowej, animowanej komedii „Dzieciak rządzi” ze studia DreamWorks Animation.

Bracia Templeton - Tim i jego mały braciszek, Ted - stali się dorośli i oddalili się od siebie. Tim ma teraz żonę i jest ojcem. Ted jest bogatym prezesem.

Tim i jego żona, Carol (żywicielka rodziny), mieszkają na przedmieściach ze swoją super-inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i chce stać się taki jak on. Mała Tina ujawnia, że jest - ta-da! - tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją, co naprawdę ma znaczenie.

Czas trwania filmu: 1 godz. 47 min.

Na małych kinomanów przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania.

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!

Prawidłowa odpowiedź na pytanie: Podaj imię i nazwisko reżysera filmów „Dzieciak rządzi” oraz „Rodzinka rządzi” brzmi: Tom McGrath.

Podwójne zaproszenia na film „Rodzinka rządzi”:

- na sobotę, 18 września o godz. 12.30 w Kinie Helios zdobywają: Karolina Olejnik, Łukasz Ciupek, Emilia Kuświk, Radosław Świerk, Dorota Marszał

- na niedzielę, 19 września o godz. 12.30 w Kinie Helios zdobywają: Justyna Michalak, Joanna Ludwiczak, Aleksandra Urbaniak, Lidia Nasiadek, Agnieszka Sadłowska

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ