Konkursy

Weekend z Porankami dla dzieci w Cinema3D!

2019-09-20 14:00:00 Cinema 3D

Konkurs

Weekendowe Poranki w Cinema3D to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach. Zapraszamy do Cinema3D w Kaliszu, już 21 i 22 września, godzina 10:30, na Poranki dla dzieci z "Psim Patrolem".

„Psi Patrol” opisuje perypetie ośmiorga bohaterskich szczeniąt – dalmatyńczyka Marshalla, buldoga Rubble’a, owczarka Chase’a, kundelka Rocky’ego, labradorki Zumy, cocker-spanielki Skye, syberyjskiego husky'ego imieniem Everest i cziłały Trackera, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryderem wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.

Każdy z piesków ma przypisane indywidualne cechy: Chase to pies policyjny, Marshall to pies strażacki, Skye to pies od zadań w powietrzu, Zuma świetnie czuje się w wodzie, Rocky to wielki miłośnik recyklingu, Rubble to operator urządzeń budowlanych. Każde ze szczeniąt posiada swój pojazd, ekwipunek wykorzystywany w akacjach ratowniczych i odznakę służącą do identyfikacji i komunikowania się z pozostałymi członkami drużyny.

Opisy prezentowanych odcinków:

Epizod 1:

Część 1: „Pieski ratują pingwiny”

Gdy kra lodu z trzema uwięzionymi pingwinami przedostaje się do dżungli, pieski muszą pomóc ptakom w powrocie do ich lodowatego domu.

Część 2: „Pieski ratują frachtowiec”

Kapitan Turbot zostawia pod pieką Danny’ego latarnie morską. Zmierza ku niej frachtowiec.

Epizod 2:

Część 1: „Misja ratunkowa: Psi Patrol ochładza zatokę”

Jest bardzo gorący dzień w Zatoce Przygód i różne rzeczy zaczynają topnieć. Potrzeba dużo energii, by wszystko schłodzić i sytuacja wróciła do normy

Część 2: „Misja ratunkowa: Pieski i zagadka znikających telefonów”

W Zatoce Przygód zaczynają znikać telefony. Policyjny psi nos podsunie im rozwikłanie tajemnicy.

Epizod 3:

Cz. 1: „Pieski ratują festiwal melonów”.

Burmistrz ma w planie wygranie wielkiego konkursu hodowców melonów. Jednak gdy ogromne warzywo zaczyna staczać się po ulicach, w mieście wybucha chaos.

Cz. 2: „Pieski ratują krowę”.

Ciężarówka rolnika Ala zatrzymała się na uszkodzonym moście. Psi Patrol musi wkroczyć do akcji, by uratować pasażerów

Link do wydarzenia: https://cinema3d.pl/kalisz/wydarzenie/poranki-dla-dzieci

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!!

Poprawna odpowiedź na pytanie: Kiedy i na jakim kanale telewizyjnym miała miejsce premiera serialu animowanego Psi Patrol? brzmi: 4 listopada 2013 r. na antenie NICKELODEON POLSKA.

2 pojedyncze zaproszenia (jedno na każdy seans) na Poranek dla dzieci - 21 i 22 września, godz. 10:30 w Cinema3D zdobywają: Natasza Czerniakowska oraz Piotr Spychała.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ