Motoryzacja

Weekend dla fanów motoryzacji przy CKiS! Przyjechały zabytkowe perełki [zdjęcia]

2021-07-10 16:30:00 red.

To jest weekend dla fanów motoryzacji i legendarnych pojazdów! 10 i 11 lipca przy Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu parkują zabytkowe samochody i jednoślady w ramach II Kaliskiej Wystawy Pojazdów Zabytkowych.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk
Maluchy, Polonezy, Syreny, duże Fiaty, Mercedesy, Volkswageny, Pontiac, Lincoln Continental, motocykle, zabytkowe wozy strażackie i karetki pogotowia - to niektóre z perełek motoryzacyjnych jakie możemy podziwiać, fotografować na placu przy Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. 
 
 
Nie brakuje również stoisk kolekcjonerów, konkursów dla uczestników, występów wokalnych, dmuchańców dla młodszych kaliszan jak i strefy gastronomicznej.
 
Impreza odbywa się 10 lipca w godzinach od 12:00-20:00 i 11 lipca od 11:00 do 17:00.
 
Wydarzenie poprowadzą: Grzegorz Tomaszewski, Usługi Muzyczne FUX, Tomasz Ciesielski.
 
Organizatorzy: Restauracja Łącznik Kulinarny, Kamila Rachuta, Grzegorz Tomaszewski.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ