Kultura

Warsztaty z produkcji muzycznej w Akceleratorze Kultury

2021-07-27 09:36:18 Akcelerator Kultury Kalisz

Każdy, kto chciałby poznać swoje możliwości twórcze w dziedzinie produkcji muzycznej, może to uczynić 27 lipca br. o godz. 17.30 w Akceleratorze.

Akcelerator Kultury
Akcelerator Kultury

Celem warsztatów jest wprowadzenie uczestnika w specyfikę produkcji nowoczesnych utworów z pogranicza hip-hopu, takich jak trap, drill, etc. Zajęcia będą podzielone na dwie części ˗ teoretyczną (podstawowa terminologia, niezbędny sprzęt, środowisko pracy), jak i praktyczną, podczas której zebrani skomponują prosty utwór instrumentalny.

Zapraszamy wszystkich chętnych, powyżej 12 roku życia, bez względu na upodobania muzyczne, do udziału w spotkaniu. Mile widziane będą zarówno osoby zupełnie nie znające się na rzeczy , jak i początkujące, stawiające w domowym zaciszu pierwsze kroki praktycznie.

Koszt warsztatów to 20 zł za osobę. Czas trwania - około 2 i pól godziny. Ilość miejsc jest ograniczona do 10 osób, ze względu na zasady bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Prosimy zgłaszać się pod numerem 62 76643 40 lub pisać na adres mailowy: galeria@wiezacisnien.kalisz.pl (w temacie wiadomości prosimy wpisać: „Warsztaty produkcja muzyczna”).

Zapraszamy do Akceleratora wszystkich chętnych od 12 roku życia, którzy pragną obudzić w sobie twórcę muzyki!

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ