Kultura

Warsztaty z komiksu na Dzień Taty

2022-06-15 10:00:00 Akcelerator Kultury

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Akcelerator Kultury zaprasza na warsztaty z komiksu z okazji Dnia Ojca. Jest to doskonała propozycja na rozpoczęcie wakacji i powitania lata robiąc coś wspólnie ze swoim tatą. Prawda, że świetny pomysł? Prawda!

Akcelerator Kultura
Akcelerator Kultura

Zapraszamy ojców z dzieciakami (mamy też oczywiście są mile widziane) na warsztaty z komiksu.

Zajęcia odbędą się 24 czerwca o godz. 17:30 w Akceleratorze Kultury.

Warsztaty poprowadzi Adam Polkowski - rysownik satyryczny i komiksowy, ilustrator dla czasopism, wydawnictw książkowych oraz agencji reklamowych.

Wstęp wynosi 20 zł - w tej cenie są również materiały potrzebne do narysowania swojego komiksu. Za 20 zł na zajęcia wchodzi para, czyli opiekun i dziecko.

Chętnych prosimy o wcześniejsze zapisy telefonicznie po numerem telefonu 62 766 43 40 lub mailowo: koordynator@akceleratorkultury.pl.

Zapraszamy

Ilość miejsc ograniczona.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować