Kultura

Warsztaty świąteczne w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie już wkrótce!

2021-11-25 16:00:00 OKL Gołuchów

W niedzielę 5 grudnia, w przeddzień Mikołajek, Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie zaprasza na warsztaty robienia ozdób świątecznych. Poprowadzą je instruktorzy CalisiaART oraz pracownicy Ośrodka Kultury Leśnej. Zajęcia są bezpłatne.

OKL Gołuchów
OKL Gołuchów

To już ten czas. Czas przygotowań dekoracji, które przyozdobią świąteczne drzewka, domy i miejsca pracy. W przeddzień mikołajek organizujemy dwa spotkania warsztatowe, podczas których pod okiem instruktorów z CalisiaART będziemy pracować w duchu DIY i zero waste. Patyki i krążki drewna otrzymają drugie życie, a papier i sznurek pozwolą przymocować do nich nasze uczucia. To ważne, gdyż dekoracje będzie można zabrać ze sobą i obdarować nimi najbliższych w mikołajkowy poranek. Dodatkowo, każdy z uczestników co najmniej jedną ze swoich prac zawiesi na świątecznym drzewku, które przyozdobi Muzeum Leśnictwa.

Warsztaty są bezpłatne i może w nich wziąć udział każdy, kto ceni sobie pracę z surowcami naturalnymi i wtórnie wykorzystywanymi.

Termin:  5 grudnia 2021 r.

Miejsce: Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie, budynek edukacyjny Obora przy placu podworskim (dojazd ul. Borowskiego)

Godzina: 10:00 – 12:00 – grupa I – 20 osób

Godzina: 12:30 – 14:30 – grupa II – 20 osób

Wiek uczestników: powyżej 10 lat (niepełnoletni przynoszą ze sobą zgodą rodzica/opiekuna lub uczestniczą wraz z rodzicem/opiekunem)

 

Zapraszamy do rejestracji telefonicznej: 62 76115045 w.133

Osobą koordynujacą wydarzenie jest Karolina Ziółkowska, Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie, Dział Edukacji i Informacji.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ