Warsztaty artystyczne w szkole muzycznej Music Store - półkolonie

2011-02-15 16:57:21 Szkoła muzyczna Music Store

W dniach 7-11 lutego w szkole muzycznej Music Store odbyły się warsztaty artystyczne w formie półkolonii dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek, m. in. zwiedzanie radia Eska, udział w nagraniu telewizyjnym w TV Amazing, wyjście do kina na film "Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu" oraz wycieczka do nowo otwartego aquaparku w Jarocinie.
Motywem przewodnim półkolonii było hasło "W wiosce indiańskiej" i wszystkie działania artystyczne były z nim związane. Dzieci tworzyły tipi indiańskie, stroje, instrumenty, na których grały podczas końcowej uczty; uczyły się również tańców i śpiewów indiańskich. Uśmiech i dobra zabawa towarzyszyła zarówno wszystkim uczestnikom, jak i opiekunom, podczas drugiego tygodnia ferii.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować