W Walentynki słów kilka

2010-02-13 16:07:59 Aga

Dziś Święto Zakochanych. Obchodzone w Polsce od niedawna, cieszy się niemałą popularnością. Ma swoich przeciwników i zwolenników. Dla jednych to nic innego jak tylko komercyjne wydarzenie, dla innych okazja do świętowania z ukochaną osobą. Jakkolwiek, wszystkim życzymy dziś dużo miłości. W tym dniu niektórzy z użytkowników Portalu postanowili na jego łamach napisać coś swojej Ukochanej bądź Ukochanemu.

W Dniu Świętego Walentego
Masz życzenia z serca mego!
Od początku znajomości
w moim sercu stale gościsz
I zostaniesz tam do końca,
Bo to rzecz nieustająca.Kocham Cię - żona Agnieszka.
Kochana Elu, korzystając z tej nietypowej metody komunikacji wysyłam Ci znak miłości. Pamiętasz ile fajnych rzeczy przeszliśmy razem? Wiele
jeszcze podobnych przed nami... Jacek
Kochanie moje: najpiękniejsze bo Moje,
najsłodsze bo urodzone w cukierku,
najkochańsze bo ma wielkie serce z waty cukrowej,
a tymi wszystkimi epitetami kusi mnie każdego dnia,
KOCHAM CIĘ Aguś całym sercem z piernika.
Twoja zakochana Walentynka:.
Dziękuję za to jesteś, dziękuję za to każdy ciepły uśmiech, za każdy uścisk i za to, że dałaś mi więcej niż mogłem chcieć, niż zasłużyłem…
Kocham Cię Ewo i chcę z Tobą dzielić każdy dzień. Chcę zasypiać i budzić się przy Tobie. Paweł
Bądź nadzieją mi w bezsensie, a w nieszczęściu bądź mi szczęściem.
W zamian chcę Ci podarować, Tylko dwa magiczne słowa: Kocham Cię!
Dla mojej wspaniałej dziewczyny Marysi kochający Sebastian
Miłości po kres i radości do łez, Promyków słońca i bukietów róż bez końca, Mnóstwo wrażeń i spełnienia marzeń, wiele szczęścia i trafnych decyzji podjęcia, a w portfelu i na koncie? Same miliony lub chociaż tysiące dla mojej słodziutkiej myszki Ewelinki Waldemar
Najpiękniejsza chwila to ta, której się nie spodziewamy.
Najpiękniejsza miłość to ta, na którą nie czekamy
Najpiękniejsze słowo to te, wypowiedziane tylko przez ukochaną osobę.
Wszystko, co najpiękniejsze, jest magiczne i wyjątkowe...
Ale najpiękniejsza jest, dusza człowieka, która ciągle
uparcie dąży i czeka. Czeka, by poczuć to, co jest najpiękniejsze.
Dla mojej wspaniałej i ukochanej narzeczonej Justunki z gorącymi życzeniami Karol

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ