Wasze artykuły

W tym miejscu publikujemy Wasze sygnały z Kalisza!

2019-07-01 13:35:40 Jack

Alert

Zauważyliście zniszczoną latarnię uliczną, połamaną ławkę, wysypane śmieci albo wycięte drzewa? Zgłoście to w tej sekcji calisia.pl.

Zdjęcie w centrum Kalisz lipiec 2019
Zdjęcie w centrum Kalisz lipiec 2019

Mamy nadzieję, że zgromadzenie w jednym miejscu sygnałów od różnych użytkowników wpłynie pozytywnie na świadomość nas, jako ogółu. Bo przecież każdego z nas irytuje niedbalstwo, niedociągnięcia i inne drobne usterki w naszym otoczeniu.

Z drugiej strony mamy nadzieję, że służby miejskie, dbając o porządek i nasze otoczenie, bedą zaglądać w to miejsce, i interweniować.

Wszystko po to, żeby Kalisz był miastem jeszcze bardziej przyjaznym dla nas wszystkich. Zwracajmy baczniejszą uwagę na nasze otoczenie - na małe rzeczy, jak rozsypane butelki po pijackiej libacji i na większe, jak rozpadające się grobowce osób zasłużonych dla Kalisza. 

Zwrócenie uwagi na nasze otoczenie to pierwszy krok. Następnym jest aktywna zmiana tego otoczenia.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ