Wasze artykuły

W tym miejscu publikujemy Wasze sygnały z Kalisza!

2019-07-01 13:35:40 Jack

Alert

Zauważyliście zniszczoną latarnię uliczną, połamaną ławkę, wysypane śmieci albo wycięte drzewa? Zgłoście to w tej sekcji calisia.pl.

Zdjęcie w centrum Kalisz lipiec 2019
Zdjęcie w centrum Kalisz lipiec 2019

Mamy nadzieję, że zgromadzenie w jednym miejscu sygnałów od różnych użytkowników wpłynie pozytywnie na świadomość nas, jako ogółu. Bo przecież każdego z nas irytuje niedbalstwo, niedociągnięcia i inne drobne usterki w naszym otoczeniu.

Z drugiej strony mamy nadzieję, że służby miejskie, dbając o porządek i nasze otoczenie, bedą zaglądać w to miejsce, i interweniować.

Wszystko po to, żeby Kalisz był miastem jeszcze bardziej przyjaznym dla nas wszystkich. Zwracajmy baczniejszą uwagę na nasze otoczenie - na małe rzeczy, jak rozsypane butelki po pijackiej libacji i na większe, jak rozpadające się grobowce osób zasłużonych dla Kalisza. 

Zwrócenie uwagi na nasze otoczenie to pierwszy krok. Następnym jest aktywna zmiana tego otoczenia.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować