Kultura

"W świecie olejnych farb" Anny Wypych w Galerii '83

2022-08-05 10:00:00 red za org.

Ośrodek Kultury Plastycznej Wieża Ciśnień zaprasza do Galerii '83 na kolejną wystawę. Tym razem swoje prace - obrazy olejne - zaprezentuje Anna Wypych. Wystawa nosi tytuł "W świecie olejnych farb", a wernisaż odbędzie się 5 sierpnia 2022 r. o godz. 18:30.

fot. Ośrodek Kultury Plastycznej Wieża Ciśnień
fot. Ośrodek Kultury Plastycznej Wieża Ciśnień

Kilka słów od autorki:

Jestem samoukiem i wychowanką kółka plastycznego przy klubie osiedlowym Serbinów, gdzie pod kierunkiem nauczyciela plastyki śp. Wojciecha Balaskiego odnalazłam sposób na życie – malowanie. Maluję przede wszystkim konie, zauroczyła mnie w nich siła, połączona z pięknem, z elegancją, ich majestat i duma. Malowanie jest dla mnie terapią, spełnieniem i wyzwoleniem.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej wystawy i wszystkim, którzy ją odwiedzą.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować