W świecie dźwięków filmowych

2011-11-27 17:47:54 Redakcja Calisia.pl

Koncert muzyki filmowej w MUSIC STORE...PODRÓŻĄ W DZIECIĘCE MARZENIA.

Ala Szkudlarek w utworze z filmu "Czarnoksiężnik z krainy Oz"
Ala Szkudlarek w utworze z filmu "Czarnoksiężnik z krainy Oz"
24 listopada odbył się drugi w tym roku szkolnym koncert popisowy uczniów szkoły muzycznej MUSIC STORE. Tym razem młodzi muzycy zmierzyli się ze słynnymi przebojami muzyki filmowej. Podczas koncertu licznie przybyła publiczność, wysłuchała utworów z takich filmów jak "Love Story", "Być jak Stanley Kubrick", "Kogel-Mogel", "Garfield", "Titanic", "Ojciec chrzestny" czy "Czarnoksiężnik z krainy Oz". Jedną z wielu atrakcji była oprawa multimedialna, która wprowadziła słuchaczy w niezwykły nastrój. Duże gratulacje należą się wszystkim młodym artystom i ich nauczycielom za perfekcyjne wykonania i aranżacje-dzięki ich wrażliwości publiczność niejednokrotnie wzruszała się, przenosiła w świat dziecięcych marzeń lub płakała ze śmiechu. Każdy znalazł coś dla siebie. A najlepszym dowodem na wysoką jakość i standard koncertu są gromkie brawa jakie dostali wszyscy wykonawcy tego wieczoru.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować