Sport
W sobotę starcie na szczycie w kaliskiej Arenie. NETLAND MKS Kalisz podejmie KSG Warszawa!
Przed nami prawdziwy hit 6. serii I ligi siatkówki kobiet! W sobotę, 8 października o godz. 18:00 w hali Kalisz Arena, niepokonany NETLAND MKS Kalisz zmierzy się z równie skutecznym zespołem KSG Warszawa.
To starcie zapowiada się niezwykle emocjonująco – po obu stronach siatki staną drużyny, które w tym sezonie nie zaznały jeszcze smaku porażki. Kaliszanki rozegrały dotychczas pięć spotkań, wszystkie zakończone zwycięstwem za trzy punkty, tracąc przy tym zaledwie dwa sety. Warszawianki mają na koncie sześć meczów i 17 punktów, co plasuje je na szczycie tabeli.
– Następnym rywalem będzie bardzo mocny zespół z Warszawy. To dobrze dysponowane zawodniczki, grające z dużą pewnością siebie. My jednak koncentrujemy się na sobie i wierzę, że jeśli pokażemy naszą najlepszą siatkówkę to sięgniemy po kolejne trzy punkty – podkreśla libero NETLAND MKS Kalisz, Paulina Mendzelewska.
– Przygotowujemy się bardzo intensywnie – trenujemy dwa razy dziennie, poświęcając dużo czasu na elementy takie jak blok–obrona i zagrywka. Analizujemy też grę przeciwnika na wideo, by jak najlepiej przygotować się taktycznie. Warszawa to drużyna z górnej półki, z mocnymi zawodniczkami na każdej pozycji. Zrobimy wszystko, by zdobyć trzy punkty – mówi środkowa NETLAND MKS Kalisz, Oliwia Nastawska.
Sobotni mecz w Kalisz Arenie zapowiada się jako jedno z najciekawszych spotkań pierwszej części sezonu. Obie drużyny będą walczyć nie tylko o zwycięstwo, ale także o utrzymanie miana niepokonanych.
Bilety na sobotnie spotkanie do nabycia w biurze klubu (od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00), na platformie KupBilet.pl oraz na godzinę przed meczem w kasie hali Kalisz Arena.
Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,
wrzuć nam coś do kapelusza :)
Wdzięczny Zespół Calisia.pl