Konkursy

W niedzielę mecz Energa MKS Kalisz – Chrobry Głogów. Wyniki konkursu!

2021-09-16 15:23:27 red

O godzinie 13.15 w niedzielę, 19 września w Hali Arena odbędzie się mecz 3. serii PGNiG Superligi pomiędzy Energą MKS Kalisz i Chrobrym Głogów. Mecz z trybun będą mogli oglądać kibice. Weź udział w naszym konkursie i zdobądź darmową wejściówkę na to spotkanie!

fot. Energa MKS Kalisz
fot. Energa MKS Kalisz

W niedzielę w kaliskiej arenie dojdzie do starcia bardzo ambitnych zespołów Energa MKS-u Kalisz oraz Chrobrego Głogów. Oba zespoły bardzo dobrze weszły w ligę. Choć kaliszanie w pierwszej serii spotkań nieznacznie przegrali z Górnikiem Zabrze (25:24) to w drugiej kolejce sprawili niespodziankę pokonując brązowych medalistów z Puław (27:29). Natomiast odmłodzona drużyna z Głogowa na inaugurację wygrała z Gwardią w Opolu (27:32), a w drugiej kolejce po serii rzutów karnych przegrała z Górnikiem Zabrze (35:35 – 4:5).

Trzy punkty w tym starciu będą bardzo cenne na koniec sezonu więc żadna z drużyn na pewno nie odpuści!

Chcesz zobaczyć ten mecz na żywo? Nic trudnego! Weź udział w naszym konkursie!

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!

Prawidłowa odpowiedź na pytanie: Podaj imię i nazwisko trenera piłkarzy ręcznych Energa MKS-u Kalisz brzmi: Tomasz Strząbała.

Pojedyncze wejściówki na mecz Energa MKS Kalisz – Chrobry Głogów, który odbędzie się 19 września o godz. 13.15 w Hali Arena w Kaliszu zdobywają: Arkadiusz Kapłonek, Adam Kalinowski, Marek Wrona, Tadeusz Mańka, Gracjan Choja, Dariusz Janiak, Marek Malinowski, Beata Krajewska, Adam Rataj, Mateusz Józefowski, Daniel Jopek, Tomasz Mańka, Karolina Olejnik, Bożena Raszewska oraz Józef Krajewski.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ