Kultura

W niedzielę koncert Piano Song z okazji 15-lecia działalności

2022-05-20 08:00:00 CKiS

Piano Song Studio Wokalno - Artystyczne oraz Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zapraszają 22 maja o godzinie 17:00 na Koncert Jubileuszowy z okazji 15-lecia działalności artystycznej Studia Piano Song.

PIano Song
PIano Song

Już 22 maja odbędzie się wielki koncert z okazji Jubileuszu 15-lecia działalności Piano Song! 

- Po 10-leciu tak szybko minęło te 5 lat, że aż się nie chce wierzyć. Nie wiem kiedy to minęło - mówi dla portalu Calisia.pl. Anna Kowalkiewicz-Oligny, założycielka Studia Piano Song. - Przychodzą nowe talenty, ale cały czas mamy kontakt z tymi osobami, które wyemigrowały, a były od początków działalności studia. Przyjadą specjalnie na 15-lecie by się spotkać i zaśpiewać.

Imprezę poprowadzi dziennikarz i prezenter związany z Piano Song od początków jego powstania - Jan Japas Szumański.

- Przyjedzie na to wydarzenie Piotr Porada, które przebywa obecnie w Los Angeles. Przyjadą wszyscy wokaliści, którzy są ze mną do tej pory czyli Ewelina Łuszczek, Julita Balcerzyk, Bartek Dreczko, Justyna Garczarek, Angelika Jasińska, Paulina Wiertelak, Ada Pietura - mówi Anna Kowalkiewicz-Oligny. - Będą też młodsi artyści. Będie to bardzo przyjemny wieczór, dla wszystkich, którzy będą z nami w tym uczestniczyć. 

Nie zabraknie gości specjalnych. Repertuar koncertu będzie stanowił przekrój programów i koncertów stworzonych przez Piano Song przez lata działalności. - Będzie to przekrój tego co przez ostatnie lata robiliśmy. Pojawią się utwory z Króla Lwa, Festiwalu Shalom oraz kawałki, które będą skłaniać do refleksji. Będzie przede wszystkim wesoło i podniośle, z nadzieją na dalsze lata - mówiła Anna Kowalkiewicz-Oligny. 

Piano Song to studio wokalno-artystyczne działające na terenie Kalisza od lutego 2007 roku. Podstawą jego działań jest doskonalenie kunsztu wokalnego utalentowanych młodych ludzi oraz promowanie ich talentu przez udział w festiwalach, przeglądach i konkursach muzycznych. Piano Song to wykwalifikowana kadra instruktorów z odpowiednim przygotowaniem teoretycznym oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie kształcenia słuchu i emisji głosu. Profesjonalne podejście do prowadzenia zajęć powoduje, że wielu wychowanków szkoły osiąga duże sukcesy wokalne.

Koncert z okazji Jubileuszu odbędzie się 22 maja, o godzinie 17:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, ul. Łazienna. Bilety: 30,00 zł Kup bilet»

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować