Społeczne

W niedzielę Koncert Organowy w Lipe

2021-09-25 11:30:00 powiat.kalisz.pl

Już w niedzielę, 26 września o godzinie 19:00 w Lipe odbędzie się Koncert Organowy.

Powiat Kaliski
Powiat Kaliski

Parafia w Lipe przy współpracy z Powiatem Kaliskim organizuje ciekawie zapowiadający się Koncert Organowy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 września, w Kościele pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lipe. Podczas koncertu, Patrycja Kliber wraz z Krzysztofem Niegowskim i Oliwią Dubel, wykonają utwory znanych wirtuozów. Początek koncertu o godzinie 19.00.

Program:
 
1.J.S. Bach - Koncert organowy G-Sur cz.1
 
2.G.F. Haendel aria "Oh had I Jubal's lyre z oratorium Joshua
 
3.W.A. Mozart Laudate Dominum z Vesperae solennes (skrzypce)
 
4.W.A. Mozart- Agnus Dei z Mszy Koronacyjnej C-dur
 
5.G. Young preludium w stylu klasycznym
 
6.J.S. Bach - Aria na strunie G z suity orkiestrowej D-dur
 
7. F. Mendelssohn-Bartholdy arla Jerusalem" z oratorium Paulus
 
8.C. Faure-Pie Jesu
 
9.E. Morricone Obój Gabriela (skrzypce)
 
10.H. Seroka - Ave Maria 11.J.S. Bach- Toccata i fuga d-moll Wykonawcy: Patrycja Kliber (spiew, soprano solo). Krzysztof Niegowski (organy). Oliwia Dubel (skrzypce)
 
26.09.2021 GODZ. 19.00
KOŚCIÓŁ W LIPE PRZY WSPÓŁPRACY Z POWIATEM KALISKIM

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ