Kultura

W najbliższą niedzielę - V targi ślubne  w Hotelu Kristoff z premierowym pokazem sukien ślubnych z kolekcji Izabeli Janachowskiej! Program wydarzenia.

2021-09-11 18:00:00 reklama@calisia.pl

Już piąty raz zapraszamy Państwa do Hotelu Kristoff*** na Targi Ślubne. W najbliższą niedzielę jubileuszowe wydarzenie poprowadzą Izabela Janachowska – najlepsza polska ekspertka ślubna, gospodyni programów "I nie opuszczę Cię aż do ślubu", "W czym do ślubu?", a także "Panny młode ponad miarę" i "Śluby marzeń", "Taniec z Gwiazdami"  oraz Bartek Jędrzejak - prezenter telewizyjny, znany między innymi z "Dzień Dobry TVN". 

Targi Ślubne w Hotelu Kristoff
Targi Ślubne w Hotelu Kristoff

Poprowadzą oni panele dyskusyjne z wystawcami, podczas których poruszane będą różne kwestie związane z przygotowaniem przyjęcia weselnego. Nowożeńcy dowiedzą się m.in od poligloty Piotra Kruka o szybkiej i skutecznej nauce języka obcego przed podróżą poślubną, o trendach w makijażu ślubnym (Katarzyna Molka Make-up artist), czy też kiedy rozpocząć metamorfozę swojego wyglądu przed ślubem (Studio Treningu Skuteczny Trener Przemysław Szmaja, Justyna Bilska Ortomedica).

Szczegółowy program wydarzenia przedstawia się następująco:

 

Z okazji jubileuszowej edycji targów, odbędzie się premierowy pokaz sukien z kolekcji Izabeli Janachowskiej.

Suknie zostały zaprojektowane z myślą o Pannach Młodych w każdym rozmiarze i wpisują się w kanony światowej mody weddingowej. Olśniewające, majestatyczne kreacje typu księżniczka, kokieteryjne rybki, klasyczne modele o fasonie litery A oraz subtelne, zwiewne projekty boho – każda Panna Młoda znajdzie model sukni idealny dla siebie!

 

 

Ponadto w programie prezentacje muzyczne, a także poczęstunek tortami weselnymi i pokaz fajerwerków.

Dodatkowo, na Sali Namiotowej w godzinach 13.45 – 15.00 odbędzie się pokaz makijażu ślubnego w wykonaniu Katarzyny Molki Makeup Artist, a także konsultacje fizjoterapeutyczne Studia Treningu Skuteczny Trener Przemysław Szmaja.

 

 

Wśród tegorocznych wystawców nie zabraknie jak zwykle Salonów Mody Ślubnej, kolekcji garniturów męskich, obrączek, zespołów muzycznych i DJ, barmanów, fotografów, cukierników, specjalistów z branży wellness i fitness, eleganckich samochodów dla Młodej Pary i innych różnych atrakcji weselnych.

Dla zwiedzających wystawcy przygotowali szereg atrakcyjnych nagród.

 

Zapraszamy na V Targi Ślubne w niedzielę 12.09.2021r. w godz. 12:00 – 18:00.

 

Tutaj w jednym miejscu zbiorą Państwo komplet informacji od wielu firm z branży ślubno-weselnej, a tym samym znacznie ułatwią sobie organizację tego wyjątkowego dnia.

 

Lista wystawców jest dostępna na Facebook @Targi Ślubne Hotel Kristoff

 

#BezpieczneTargi Biorąc pod uwagę wytyczne i zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego Targi Ślubne w Hotelu Kristoff*** odbędą się z przestrzeganiem wszelkich obostrzeń oraz norm sanitarno-epidemicznych

 

Wstęp wolny

Niedziela 12 września 2021r. w godz. 12 – 18.

Hotel Kristoff

tel. 062 760 84 00

rezerwacja@kristoff.pl

www.kristoff.pl

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ