Społeczne

W Kaliszu od dziś wypożyczymy elektryczne hulajnogi!

2019-07-15 14:00:00 BK

Wypożyczanie różnych środków transportu na minuty to już codzienność w wielu polskich miastach. Do dyspozycji mamy rowery, skutery czy samochody. 15 lipca w Kaliszu uruchomiona została wypożyczalnia hulajnóg, elektrycznych, które są coraz bardziej popularne.

fot. Dr Phone Kalisz
fot. Dr Phone Kalisz

Hulajnogi elektryczne będziemy mogli wypożyczyć w Kaliszu przy ul. Złotej 2. Taką wypożyczalnię uruchomił Dr Phone Serwis. Jak to działa?

Wynajmiesz hulajnogę elektryczną Xiaomi M365 wyposażoną w GPS. Cena 0,39 PLN za minutę plus 1 PLN odblokowanie lub wynajem dobowy. Urządzenia są bardzo szybkie, osiągają prędkość do 25 km/h. Przejadą do 25 km. Do wypożyczenia wymagany będzie dokument tożsamości.

Na początek na wszystkich chętnych czekać będzie sześć hulajnóg. Wypożyczalnia w Kaliszu oficjalnie startuje w poniedziałek, 15 lipca.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ