W Kaliszu egzaminy gimnazjalne odbędą się! Kuratorium Oświaty apeluje do uczniów o stawienie się w szkołach

2019-04-09 13:20:00 BK

Już wiemy oficjalnie, że w Kaliszu egzaminy gimnazjalne nie są zagrożone. Uczniowie zgodnie z planem mają stawić się w wyznaczonym terminie, w swoich szkołach.

- Egzaminy gimnazjalne w szkołach na terenie miasta Kalisz odbędą się. Dyrektorzy szkół są przygotowani do egzaminu. Zostały powołane komisje nadzorujące. Niektórzy dyrektorzy jeszcze dopinają piątek ze względu na to, że jest to dzień językowy – mówi dla portalu Calisia.pl Violetta Słupianek, Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Kaliszu. - Cieszy mnie bardzo, że część nauczycieli, którzy strajkują, zdecydowali się do tego egzaminu gimnazjalnego przystąpić. Egzaminy w Kaliszu nie są zagrożone.

Kuratorium Oświaty apeluje by kaliscy uczniowie zgodnie z planem stawili się na egzaminie gimnazjalnym, już od jutra.

- Chciałam podziękować dyrektorom szkół, którzy włożyli ogrom pracy aby zmienić wszystkie komisje nadzorujące, aby egzaminy mogły się odbyć. Chciałabym podziękować wszystkim nauczycielom, że pomimo napiętej i trudnej sytuacji, zdecydowali się zasiąść w komisjach nadzorujących. Jest to wsparcie dla uczniów i dyrekcji – mówiła Violetta Słupianek.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ