Sport

W kaliskim Aquaparku od 10 maja wracają zajęcia pływackie dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży

2021-05-08 09:00:00 red

W najbliższy poniedziałek w kaliskim Aquaparku wrócą zajęcia na basenie sportowym dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

fot. fb/Aquapark Kalisz
fot. fb/Aquapark Kalisz

- Od 10 maja otwieramy basen pływacki zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów. Basen sportowy czynny będzie wyłącznie w zakresie zajęć zorganizowanych dla grup dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Z uwagi na ograniczenia w obłożeniu basenu, wznowione zostaną wyłącznie zajęcia szkolne, zajęcia klubów sportowych oraz grupowa nauka pływania. Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, z resztą z Was spotkamy się 29 maja – poinformował Aquapark Kalisz na swoim profilu facebookowym.

Kochani, od 10 maja otwieramy basen pływacki zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów. Basen sportowy czynny będzie...

Opublikowany przez AQUAPARK KALISZ Czwartek, 6 maja 2021

Przypomnijmy, że zgodnie z deklaracją rządu uprawianie sportu w krytych obiektach oraz na basenach możliwe jest od 1 maja dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży przy max. 50 proc. obłożenia obiektu.

W planach (jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli) jest aby od 29 maja baseny były otwarte dla wszystkich chętnych przy max. 50 proc. obłożenia obiektu.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ